İktisadi İşletme Şube Müdürlüğü Personeli

  KONUKEVİ  PERSONEL LİSTESİ
S.NO ADI SOYADI ÜNVANI GÖREVİ
1 Yakup SARI Bilgisayar İşlt. İşletme Sorumlusu
2 Kazım GÜL Memur Çamaşırhane
3 Cemal DURAN D.İşci Resepsiyon Görevlisi
4 Ahmet YEŞİLIRMAK D.İşci Şöför
5 Hüri KUŞAN D.İşci Temizlik Personeli
6 Orhan MIRIK D.İşci Resepsiyon Görevlisi
7 Mustafa ÖZGÖR D.İşci Resepsiyon Görevlisi
8 Münevver ALPARSLAN D.İşci Resepsiyon Görevlisi
9 Murat ŞAHİN 4/B Teknisyen
10 Yasemin ŞENGÜN Sürekli İşçi Temizlik Personeli
11 Ayşe AYIK Sözleşmeli İşci Kat Görevlisi
MUHASEBE PERSONEL LİSTESİ
S.NO ADI SOYADI ÜNVANI GÖREVİ
1 Mustafa ZARİF 4/B Muhasebe Görevlisi
2 Gülay OBAK D.İşci Muhasebe Görevlisi
3 Oktay ERMEZ D.İşci Muhasebe Görevlisi
3 Selin ÇUHALIK D.İşci Muhasebe Görevlisi
  HAVUZ  PERSONEL LİSTESİ
S.NO ADI SOYADI ÜNVANI GÖREVİ
1 İhsan GÜLER Bilgisayar İşlt. Havuz Müdürü
2 Yüksel ERDOĞAN 4/B Teknisyen
3 Mümin YÜZBAŞI 4/B Teknisyen
4 Murat ÖZBEY D.İşci Teknisyen
5 Hayrullah KOÇ D.İşci Operatör
6 Metin CÖMERT D.İşci Teknisyen+operatör
7 İsmail AÇIKGÖZ D.İşci Teknisyen
8 Şefik ÖZTÜRK D.İşci Temizlik Personeli
9 Murat SARIMEHMETOĞLU Sözleşmeli İşci Antrenör
10 Özge IŞIK Sözleşmeli İşci Antrenör
11 Sercan ÖZGÜN Sözleşmeli İşci Cankurtaran
12 Gülşan DÜNDAR Sözleşmeli İşci cankurtaran
13 Yasemin ÖZFALCI Sözleşmeli İşci cankurtaran
14 Rabia EKİNCİ Sözleşmeli İşci Danışma Görevlisi
15 Elif TUNCEL Sözleşmeli İşci Danışma Görevlisi
16 Ramazan ÖZYURT Sözleşmeli İşci Temizlik
17 Sevinç AÇIKGÖZ D.İşci Temizlik
18 Esra AYDIN Part tıme Antrenör
       
 
  OTOPARK PERSONEL LİSTESİ
S.NO ADI SOYADI ÜNVANI GÖREVİ
1 Ramazan KÖRPE Bilgisayar İşlt. Otopark Sorumlusu
2 Seyfettin ÇAKIR Memur Otopark Görevlisi
3 Osman ALTINIŞIK D.İşci Otopark Görevlisi
4 Ömür KAÇMAZ 4/B Otopark Görevlisi
5 Şevket DEMİR D.İşci Otopark Görevlisi
6 Cevdet DEMİR Sözleşmeli İşçi Otopark Görevlisi
7 Erol ÇOBAN Sözleşmeli İşçi Otopark Görevlisi
8 Özgür DURMAZ Sözleşmeli İşçi Otopark Görevlisi
9 Hikmet ERDOĞAN Sözleşmeli İşçi Otopark Görevlisi
  ANAOKULU PERSONEL LİSTESİ
S.NO ADI SOYADI ÜNVANI GÖREVİ
1 Nazlı GÜL Memur Anaokulu Müdürü
2 Ayşe GÜL SÖZEN  Memur Öğretmen
3 Elif OLGUN D.İşçi Öğretmen Yrd.
4 Elif Çağla CENGİZ Sözleşmeli İşçi Öğretmen
5 Melek N.  DEMİR Sözleşmeli İşçi Öğretmen Yrd.
6 Leyla TAŞAN D.İşçi Aşçı
7 Elif YILMAZ Sözleşmeli İşçi Temizlik
8 İsmail AKÇA Sürekli İşçi Aşçı
9 Ecehan ATASEYYAR Sözleşmeli İşçi Öğretmen
10 Arzu AYRAN Sürekli İşçi Temizlik
11 Bedia KOÇ Sürekli İşçi Temizlik
12 Sema ÇELİK Sözleşmeli İşçi Eğitmen Yard.
13 Gülcan ÖZDEMİR Memur Eğitmen Yard.
  BERBER SALONU  PERSONEL LİSTESİ
S.NO ADI SOYADI ÜNVANI GÖREVİ
1 Adem PİLAN D.İşçi Berber
KIZ ÖĞRENCİ YURDU  PERSONEL  LİSTESİ
S.NO ADI SOYADI ÜNVANI GÖREVİ
1 Neriman ÇEVİK Sözleşmeli İşçi Yardımcı Personel
 AKDAĞ KIŞ SPORLARI MERKEZİ PERSONEL  LİSTESİ
S.NO ADI SOYADI ÜNVANI GÖREVİ
1 Ediz TİTİZ Sözleşmeli İşçi İşçi
ÇARŞAMBA MUSTAFA KEMAL GÜNEŞDOĞDU MİSAFİRHANESİ  PERSONEL LİSTESİ
S.NO ADI SOYADI ÜNVANI GÖREVİ
1 Doğan TUNÇ Memur Misafirhane Görevlisi
2 Turgay DORU D.İşçi Misafirhane Görevlisi
3 Seçgül YILMAZ Memur Misafirhane Görevlisi
4 Hatice UZUNYURT D.İşçi Misafirhane Görevlisi
HAVZA FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİ
1 Sibel ŞAHİN Sözleşmeli İşçi Resepsiyon Görevlisi
2 Ercan DURMUŞ Memur Resepsiyon Görevlisi
3 Nail ÇAY Memur Resepsiyon Görevlisi 
4 Fatih BALIKÇI D.İşçi Temizlik 
5 Aytekin ALICI D.İşçi Temizlik
6 Ahmet ALTINDAL Memur  Resepsiyon Görevlisi 
Back to Top