Beslenme Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü Personeli

BESLENME HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

PERSONEL LİSTESİ

 

Personel Adı

Görev Unvanı

Asıl Görev  Kodu

Ek Görev Kodları

 

BESLENME HİZMETLERİ BİRİMİ

 

 

1

İsmet ERGİN

Beslenme Hizmetleri Birim Yöneticisi

GT75

GT274, G271, GT13, GT285, GT229, GT284, GT138, GT81

2

Nilüfer ŞAHİN

İdari ve Destek Hizmetleri Ofis Per.

GT128

GT304, GT85

 

YEMEK ÜRETİM MERKEZİ

 

3

Ömer Faruk OLKUN

Yemek Üretim ve Kontrol Sorumlusu

GT80

GT285, GT284

4

Özlem BABAKARDEŞ

Yemek Üretim ve Kontrol Sorumlusu

GT80

GT285,  

 

5

Turan DENİZ

Başaşçı

GT77

GT284

 

6

Adem ŞAHİN

Aşçı

GT78

GT138, GT81

 

7

Arif ESMER

Aşçı

GT78

 

 

8

Bayram YILDIZ

Aşçı

GT78

 

 

9

Cemil GÜREL

Aşçı

GT78

 

 

10

Cemil KAYAOĞLU

Aşçı

GT78

 

 

11

Dursun ARIKAN

Aşçı

GT78

 

 

12

Ercan DURAN

Aşçı

GT78

 

 

13

Erdal ÇULHA

Aşçı

GT78

 

 

14

Ergun ASLANTÜRK

Aşçı

GT78

 

 

15

Erol DEMİROĞLU

Aşçı

GT78

 

 

16

Muhammet ÇELİK

Aşçı

GT78

 

 

17

Muhittin ATICI

Aşçı

GT78

GT284

 

18

Neşet AKBULUT

Aşçı

GT78

 

 

19

Rafet ÇAKMAK

Aşçı

GT78

 

 

20

Recep ALVER

Aşçı

GT78

 

 

21

Salim ÇAKIR

Aşçı

GT78

 

 

22

Sami ÇAKIR

Aşçı

GT78

GT81, GT272

 

23

Sami KÜÇÜK

Aşçı

GT78

 

 

26

Selahattin GEYİK

Aşçı

GT78

 

 

27

Süleyman SAĞLAM

Aşçı

GT78

 

 

28

Akın ŞENGÜL

Aşçı Yardımcısı

GT78

 

 

29

Emrullah FİDAN

Aşçı Yardımcısı

GT78

 

 

30

Kemal AYAZ

Aşçı Yardımcısı

GT78

 

 

31

Mehmet MARHAN

Aşçı Yardımcısı

GT78

 

 

32

Mustafa ÇAKMAK

Aşçı Yardımcısı

GT78

 

 

33

Rafet ŞENGÜL

Aşçı Yardımcısı

GT78

 

 

34

Sedat YAMAN

Aşçı Yardımcısı

GT78

 

 

35

Uğur ÖZEL

Aşçı Yardımcısı

GT78

 

 

36

Vedat ÖZKAN

Aşçı Yardımcısı

GT78

 

 

 

YEMEKHANELER

 

37

Ali GÜRGENYATAĞI

Beslenme Hizmetleri Birim Sorumlusu

GT76

GT81, GT138,G271, GT284, GT285, GT301,GT 372

38

Aydın KOCABAŞ

Başgarson

GT83

GT81,GT138, GT272, GT284

39

Yusuf GÜDELOĞLU

Garson

GT84

GT85

 

40

Adem ÇAYIROĞLU

Garson

GT84

 

 

41

Adem KARAKAVAK

Garson

GT84

 

 

42

Gökhan YILMAZ

Garson

GT84

GT272

 

43

Levent ÖNAL

Garson

GT84

 

 

44

Mehmet KAYA

Garson

GT84

 

 

45

Mustafa ALTUNTAŞ

Garson

GT84

 

 

46

Rasim GÖZ

Garson

GT84

 

 

47

Selami GÜVERCİN

Garson

GT84

 

 

48

Uğur ÇAKIR

Garson

GT84

 

 

49

Zübeyir ÇITAK

Garson

GT84

 

 

50

Celal YILDIZ

Garson

GT84

 

 

51

Şenol UYSAL

Garson

GT84

 

 

52

Murat ÇAKMAK

Garson

GT84

 

 

53

Murat TURAN

Garson

GT84

GT272

 

54

Ahmet DAŞ

Garson

GT84

GT85

 

55

Emin KAYA

Garson

GT84

 

 

56

Mehmet UÇAR

Garson

GT84

 

 

57

Gülbey ŞENOĞLU

Garson

GT84

GT85

 

58

Süleyman ARABACI

Garson

GT84

GT85

 

59

İsmet KÖKSAL

İdari Destek Hizmetleri Personeli

GT275

 

 

60

Hatice COŞKUN

Mutfak Ön Hazırlık Personeli

GT79

 

 

61

Mevlüde BİLGİN

Mutfak Ön Hazırlık Personeli

GT79

 

 

62

Nuran SEVİNÇ

Mutfak Ön Hazırlık Personeli

GT79

 

 

63

Saadet ATABEY

Mutfak Ön Hazırlık Personeli

GT79

 

 

64

Sündüs YILMAZ

Mutfak Ön Hazırlık Personeli

GT79

 

 

65

Derya AY

Mutfak Ön Hazırlık Personeli

GT79

 

 

66

Fatma UÇAR

Mutfak Ön Hazırlık Personeli

GT79

 

 

67

Gülseren DENİZ

Mutfak Ön Hazırlık Personeli

GT79

 

 

68

Huriye KAYA

Mutfak Ön Hazırlık Personeli

GT79

 

 

69

Miray SARICAOĞLU

Mutfak Ön Hazırlık Personeli

GT79

 

 

70

Rahime AKKAYA

Mutfak Ön Hazırlık Personeli

GT79

 

 

 

GÜZEL SANATLAR KAMPÜSÜ

 

71

Oktay ŞENCAN

Kampüs Koordinatörü

GT90

GT274

 

 

YAŞAM MERKEZİ YEMEKHANESİ

 

72

Memet KAN

Kampüs Koordinatörü

GT90

GT274, GT284, GT301,GT 372

 

KİMLİK VE OTOMASYON BİRİMİ

 

73

Akın MELEK

Yemekhane Gelirleri Sorumlusu

GT86

GT85, GT284

 

74

Necati DURAN

Yemekhane Gelirleri Sorumlusu

GT86

GT85, GT284

75

Hasan ZEHİR

Kimlik ve Otomasyon Ofisi Sorumlusu

GT117

GT284

76

Murat ALTINIŞIK

Kimlik Otomasyon Ofisi Personeli

GT116

GT85, GT284

77

Necdet TÜRKYILMAZ

Kimlik Otomasyon Ofisi Personeli

GT116

GT85,GT284

78

Yücel ŞİMŞEK

Yemekhane Otomasyon Görevlisi

GT85

 

 

YEMEK SEVK ALT BİRİMİ

 

79

Coşkun ŞAHİN

Şoför

GT138

GT81,GT284

80

Zekayi UÇAK

Şoför

GT138

GT81,GT284

81

Yıldıray KURD

Şoför

GT138

 

82

Fahri KESKİNOĞLU

Şoför

GT138

GT81

 

TEKNİK DESTEK ALT BİRİMİ

 

83

Niyazi PASKAP

Teknik Destek Personeli

GT310

GT85,GT138,GT81

84

Özay ÖNCÜ

Teknik Destek Personeli

GT310

GT284,GT138,GT81

85

Hüseyin ASLANKÖSE

Teknik Destek Personeli

GT310

GT284

86

Vedat KESER

Teknik Destek Personeli

GT310

GT284

87

Satılmış BAYAR

Teknik Destek Personeli

GT310

GT272,GT284,GT102

 

TAŞINIR OFİSİ

 

88

Ebru DALDAL

Taşınır Kayıt Yetkilisi

GT12

GT85

89

Saliha KÖÇET

Taşınır Kayıt Yetkilisi

GT12

GT85

90

Ahmet GÜNGÖR

Depo Personeli

GT266

GT78

 

Görevlendirme ile  Diğer Birimlerde Çalışan Personel Listesi

 

 

Personel Adı

Görev Unvanı

Asıl Görev  Kodu

Ek Görev Kodları

Görev Yeri

1

Bayram ŞENGÜN

Aşçı

GT78

 

İktisadi İşletme Birimi

2

Cengiz UYSAL

Aşçı

GT78

 

İktisadi İşletme Birimi

3

İhsan ŞAYHAN

Aşçı

GT78

 

İktisadi İşletme Birimi

4

İsmail AKÇA

Aşçı

GT78

GT272

İktisadi İşletme Birimi

5

Leyla TAŞAN

Aşçı

GT78

GT272, GT284

İktisadi İşletme Birimi

Back to Top