O.M.Ü. Rektörlük İdari Birimler Binası Atakum / SAMSUN

Sahil Tesisleri

Konumuyla Samsun’un seçkin mekanlarından biri olan OMÜ Sahil Tesisleri OMÜ mensuplarına ve halka hizmet vermeye başladı. Yazın en güzel günlerinde güvenli bir ortamda uygun fiyatlarla şezlong ve büfe hizmetinden verilmektedir.

İletişim: İhsan GÜLER (0542 515 33 01) – Ayşen Altıntaş (0544 546 15 46)

Sahil Tesisleri Organizasyon

Açıklamalar

Açıklamalar          
1-OMÜ personeli, emeklisi ve birinci derece yakınları,Üniversitemizin bölümlerinin mezuniyet baloları ile Üniversitemiz eğitim öğretim birimlerinden birincilikle mezun olan veya Ulusal ve Uluslararası düzeylerde yapılan sınavlarda birincilik derecesi elde eden mezunlarımıza %20 indirim (bu etkinlikler kapsamında verilen yiyecek-içecek hizmetleti dahil )uygulanır.
2-Nikah organizasyonu gündüz iki saat ile sınırlıdır. Akşam saat 17.00’dan sonra yapılan organizasyonlar düğün tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Düğün ve Nikah Organizasyonları dışındaki diğer organizasyonlar (kına,sünnet,kutlama vb) emsali organizasyonlara göre değerlendirilir.
3-Rezervasyon tarihinde ücretin %25’i ön ödeme olarak alınır,geri kalan miktarın tamamı tören tarihinden 10 (on) gün önce tahsil edilir.Ödenmemesi halinde herhangi bir bildirime gerek kalmaksızın rezervasyon iptal edilir.Resmi kurum organizasyonlarında 5018 sayılı kanunun satın alma ile ilgili hükümleri geçerlidir.
4-Müşteri mücbir sebsbler hariç olmak üzere,organizasyon iptalini tören tarihinden en az 15 (Onbeş) gün önce idareye bildirmekle yükümlüdür. Belirtilen sürede bildirilmeyen iptallerde ön ödeme iadesi yapılmaz. 
5-Kasım- Nisan ayları arasında (Kasım ve Nisan dahil) yapılacak organizasyonlarda %25 indirm uygulanır.

DÜĞÜN PAKETLERİ FİYAT TARİFESİ İÇİN TIKLAYINIZ